درباره ما
گروه شرکت های بازرگانی طلوع

promo

این یک تلاش

گروهی است

img

بسمه تعالی

شرکت بازرگانی طلوع و مجموعه شرکت های تابعه با سابقه ای بیش از 17 سال به عنوان یکی از نخستین شرکت های پیشگام و پیشرو در صنعت مصالح نوین ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود.
این گروه بازرگانی ضمن اخذ نمایندگی از شرکت ها و کارخانجات معتبر اروپایی و آسیایی و عرضۀ محصولات با کیفت ممتاز در زمینۀ صنعت ساختمان، مانند پروفیل های سازه ای، درب های ضد سرقت، پنجره های UPVC، ماشین آلات ساختمانی، مواد اولیۀ کارخانجات در حوزۀ مصالح ساختمانی، پانل های جذب انرژی خورشیدی، پانل های HPL و همچنین ورق های کامپوزیت آلومینیومی نما،و موتور های درب های کرکره ای شبکۀ فروش گسترده ای از این محصولات را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.
چنانکه هم اینک بیش از 30 نمایندگی فعال در ایران در بدنۀ این شبکه فعال هستند. دامنۀ فعالیت این مجموعه به داخل کشور محدود نبوده ، ضمن تشکیل مراکزی در کشور های امارت متحدۀ عربی، قطر، عراق، مالزی، و ... در حال گسترش حوزۀ نفوذ تجاری خود در فرای مرزهای جغرافیایی کشور است. بازرگانی طلوع نمایندۀ انحصاری ورق های آلومینیومی کامپوزیت آلو سوئیس باند، آلپولیک ، تی ال باند ، ایگلز و دفتر رسمی شرکت و کارخانۀ آلوباند در ایران می باشد. همچنین این شرکت صاحب امتیاز برند های TolooBond , ZigmaBond , ReynoBond , ALPOLIC و ... می باشد.
همچنین این هُلدینگ بازرگانی توسط گروهی متشکل از شرکتهای زیر مجموعه و معتبر همراه با سابقه درخشان در زمینه ی اجرای ورق کامپوزیت ، سالانه بالغ بر 500,000 متر مربع پروژه های بخشهای دولتی و خصوصی را معرفی و اجرا مینماید.

همچنین این تولیدی با برند رینوباند دارای گواهینامه فنی از وزارت راه و شهر سازی (مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی) می باشد.


رینو باند – ماشین آلات دقیق

شرکت دارای کارخانجات و کارگاههای متعدد ، استاندارد و مدرن با خط تولید کامل برای تولید این محصول نظیرخطوط رنگ کاری کویل آلومینیوم (coating) ، اکسترودینگ ( Extruding) T، لمینیشن ( Lamination)، و غیره مطابق آخرین تکنولوژی های آمریکا و اروپا می باشد و همچنین مجهز به یک مرکز تحقیقاتی – آزمایشگاهی پیشرفته است .

خط تولید رینوباند ، بهترین خط تولید از لحاظ تکنولوژی و سرعت تولید در سراسر دنیا و دارای تاییدیه هنکل آلمان می باشد . کلیه مسیر خط تولید به صورت اتوماتیک و به وسیله تجهیزات کامپیوتری کنترل می شود . کویل های آلومینیومی خریداری شده باید به طور کامل عاری از انواع آلودگی ها باشد .
به این منظور در ابتدای خط تولید بخشی برای این منظور پس ازشستشوی کویل با مواد شوینده ، توسط روش های اورگانیکی و الکترواستاتیکی ، سطح کویل قبل از رنگ کاری عاری از هر گونه روغن، آنتی اکسیدان ها ووسایرنا خالصی ها مانند غبار و غیره می گردد. که این مهم تنها با اعمال روشهای با کیفیت بالا و تکنیک پیشرفته از شرکت ( USAGeneral) میسر است که باعث افزایش قدرت پیوستگی بین لایه ای در محصول نهایی به طرز چشمگیری می شود . بخش رنگ کاری یا کتینگ که به منظور پوشش رنگی کویل آلومینیوم است در یک محیط عاری از هر گونه آلودگی و غبار انجام میشود .

ورق های ضدحریق سیگما باند با استاندارد A1

ورقــهای کـامپوزیت نـسوز (ضد حریق FR)


ورق هاي كامپوزيت Fire Resistance(ضد حريق)سيگما A1تنها ورق هايي هستند كه بخاطرهسته مياني انها بالاترين ميزان مقاومت در برابر اتش را دارند .
ورق سيگما تنها ورق FRموجود در بازار است كه بخاطر نسوز بودن ١٠٠درصد ورق، پلي اتيلن حذف گرديده و از ٣لايه الومينيوم به صورت مشبك تشكيل شده است همين عمل باعث شده است كه ورق نيز استقامت بهتري در مقابل خم وبرش داشته باشد و در مقابل اتش سوزي به هيچ وجه شعله ور نشود .
وزن ورق سيگما نسبت به ورق هايFR معمولي موجود در بازار(درجه كيفيB1,B2,A2 كه از هسته معدني تشكيل شده اند )به ٥٠درصد كاهش يافته است و همين امر باعث شده است كه حتي در زمان اجرا بدون برش زدن ورق نيز شيت كامل را در نما نيز اجرا كرد .
از ديگر خصوصيات ورق ميتوان موج دار نبودن ورق بخاطر حذف پلي اتيلن اشاره كرد و نيز داراي 20سال گارانتي و 10سال بيمه ايران است وداراي رنگبندي مختلف نيز هست .

ورق های نسوز سیگما باند A1

1. مقاومت آن نسبت به ورقهای آلومینیومی بازار
2. ضد آتش نسبت به ورقهای آلو مینیومی که یک لایه است. از پلی اتیلن تشکیل گردیده است ورق سیگما باند نسبت به ورقهای آلومینیومی بازاراز نظر وزن سبکتر میباشد. از سه لایه آلومینیوم تشکیل گردیده است که نسبت به ورقهای آلومینیومی معمولی سبکتر نیز می باشد و با توجه به اینکه هزینه تمام شده نما در ساختمانها تاثیر گذار می باشد قیمت این کالا نسبت به ورقهای کامپوزیت FR a2 20% ارزانتر می باشد. و برای اولین بار توسط شرکت اختراع گردیده است.

zigmaBond

اعضای تیم

بازرگانی طلوع

img
مدیرعامل : آقای مهندس علیزاده
img
مدیر فروش : خانم مهندس نوری
img
مدیر حسابداری : خانم مهندس پرسا
رنگ اصلی:
طرح و رنگ پس زمینه :
رینوباند