طراحی و پیاده سازی ورق کامپوزیت

promo

گیرد مراحل طراحی،اجرا و نصب ورق کامپوزیت:


  1. طراحی اولیه پروژه(سه بعدی-۳D) با پیشنهاد کارفرما و نظر آرشیتکت با توجه به وضعیت ظاهری موجود و با توجه به قابلیتهای ورق کامپوزیت و شیشه.

  2. وضعیت موجود ساختمان با استفاده از دوربین های پیشرفته برداشت و اطلاعات آن به صورت فایل سه بعدی ترسیم و در اختیار آتلیه طراحی قرار می گیرد .بدین صورت وضعیت واقعی موجود ساختمان براساس مختصات تهیه و کلیه المانهای موجود شناسه گذاری می گردد.

  3. آتلیه طراحی با اطلاعات موجود بهترین راه حل را جهت پوشیدن ناترازی و ناگونیایی سازه و همچنین مدولاسیون مناسب جهت نما را تهیه و به کارفرما به صورت نقشه های شاپ دراوینگ ارائه می دهد. پایان این مرحله از کار زمانی است که بهره وری کامل و رضایت کارفرما جلب گردد.

  4. در نهایت تیم طراحی با توجه به نقشه های مورد تایید کارفرما اقدام به تهیه نقشه های اجرایی جهت آغاز به کار عملیات نصب ورق کامپوزیت می کنند . این نقشه ها شامل نقشه های اجرای زیر سازی ورق کامپوزیت،فریم لس،کرتین وال،ساندویچ پنل دکوراتیو،لوور آلومینیومی،شیدر ،نمای چوب ترمو و … و همچنین نقشه های تولید و نصب ورق کامپوزیت ،فریم لس و …می باشد.

  5. آغاز عملیات اجرایی غالبا با پیاده سازی و اجرای کمر بند های نگه دارنده زیر سازی نما آغاز شده و سپس توسط نصب پروفیل های آهنی و آلومینومی ادامه می یابد.

  6. ورق های کامپوزیت به صورت نیمه جعبه روی نما نصب می شوند. برای تهیه این ورق ها عملیات برش کاری از شیت خام، شیار زنی، خم کاری و مونتاژ انجام می پذیرد(امروزه با استفاده از تکنولوژی جدید برش و شیار ورق ها ی کامپوزیت توسط دستگاه های CNC صورت می پذیرد .که باعث بالا رفتن دقت و سرعت در تولید ورق کامپوزیت می شود .

  7. بعد از تولید و مونتاژ ورق های کامپوزیت , ورق کامپوزیت در جای خود با توجه به نوع سیستم اتصال نصب می گردد.

رنگ اصلی:
طرح و رنگ پس زمینه :
رینوباند